Kolejna Niedziela Palmowa w życiu naszej wspólnoty. Kolejny Konkurs na Najpiękniejszą palmę. Po Sumie chcący wziąć udział w Konkursie zebrali się na placu kościelnym. Jury w składzie 5 osobowym dokonało wyboru Najpiękniejszej palmy 2019 r. I-sze miejsce przypadło w udziale Maciejowi i Agacie Lipa II-gie miejsce - Maksymilian i Anna Pleban III-cie miejsce - Emilia Kucharska III-cie miejsce - Magdalena Krajewska III-cie miejsce - Maciej Żmuda oraz wyróżnienia: Adrian i Natalia Róg Adam Maciołek Natalia Orkisz Maria Mądro Wiktoria Wadas Gabrysia Niedzielska Kuba Nowak Marcoń Hania Nowak Marcoń Bartłomiej Żmuda Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy album, obrazek, coś na słodko. Nagrody ufundowała Parafia oraz Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie za co serdecznie w imieniu obdarowanych dziękujemy.

10 grudnia 2019

Wtorek, II Tydzień Adwentu