14 kwietnia 2019 roku odbedzie się XIII Synaj Diecezji Tarnowskiej pod hasłem: ,,Niech mi się stanie według Twego słowa" W związku z tym organizowany jest wyjazd z dekanatu. Chętne osoby mogą sie zapisywać do piątku (5.04.2019) u księdza Wikariusza lub u Magdaleny Wrony. Ilość miejsc jest ograniczona.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10.00 w Hali Sportowo-widowiskowej przy ulicy Gumniska w Tarnowie . W programie również zawiązanie wspólnoty i świadectwo Darka Malejonka, o godzinie 13.00 rozpocznie się procesja z palmami, która przejdzie ulicami miasta. Punktem kulminacyjnym bedzie Msza Święta o godzinie 14.30 pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża, sprawowana w kościele Błogosławionej Karoliny w Tarnowie.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie zaprasza w mury swojej uczelni, do samego serca Krakowa, proponując bogatą ofertę dydaktyczną i nowoczesne metody kształcenia. Rozpoczeła się rekrutacja na takie kierunki jak: teologia, turystyka religijna, filozofia, prawo kanonicczne, historia, historia sdztuki, ochrona dóbr kultury, muzyka kościelna, turystyka historyczna, archiwistyka i zarządzanie dokumentacją, dziennikarstwo i komunikacja społeczna, nauki o rodzinie oraz praca socjalna.

www.upjp2.edu.pl

Rekolekcje Krucjaty Wyzwolenia Człowieka odbywać się będą w dniach 10-12 marca 2017 r. w Parafii Św. Jadwigi w Dębicy.

Do udziału w Rekolekcjach zapraszamy osoby przeżywające problem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, hazardu czy innych nałogów oraz ich rodziny i bliskich.Pragnienie uczestnictwa w rekolekcjach, prosimy niezwłocznie zgłosić w kancelarii Parafii Św. Jadwigi w Dębicy lub na poniedziałkowym spotkaniu Wspólnoty KWC, ze względów organizacyjnych oraz w celu odebrania programu rekolekcji i uzyskania bliższych informacji. Zaznaczamy, że jest ograniczona ilość miejsc.

19. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy zapraszają dzieci i młodzież niepełnosprawną wraz z rodzicami lub opiekunem na Uroczystość Jubileuszu 5—lecia placówki połączonego z obchodami dnia godności osób z niepełnosprawnością intelektualną, które rozpoczną się Mszą św. W Kościele p.w. Ducha św. w Dębicy w dniu 19 maja b.r. o godz. 9.00,  następnie część artystyczna i piknik integracyjny.

Fundacja Educare et Servire zaprasza na Dzień Otwarty zasadniczej szkoły zawodowej i szkoły przysposabiającej do pracy, który odbedzie się 17 maja 2016 r. w godz. od 14.00 do 17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wagnera 4 w Dębicy. Jednoczesnie informujemy, że rozpoczął się nabór do obu szkół, które kształcą osoby z lekką, umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością. Obie szkoły posiadają uprawnienia szkoły publiczneji są bezpłatne.

Stowarzyszenie "Radość" serdecznie zaprasza na Dni Otwarte dla osób Niepełnosprawnych, które odbędą się od 18 - 22 kwietnia 2016 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli. Kontakt pod numerem: 14 682 55 00.

Podczas wizyty w Warsztatach , będzie można otrzymać informacje szczegółowe związane z prowadzoną rehabilitacją oraz opbowiązujące zasady Rekrutacji. Szczegóły na afiszu poniżej.

W sobotę 9 kwietnia w kościele klasztornym odbędzie się kolejne Spotkanie z Biblią, które poprowadzi ks.Profesor Piotr Łabuda biblista. Spotkanie będzie w godzinach 9-12.00 serdecznie zapraszają Siostry Służebniczki.

W związku ze zbliżającym się terminem przyjmowania wniosków obszarowych, Kierownik Biura Powiatowego w Dębicy serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 11 marca o godz. 9.00 w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej. Szkolenie ma na celu zapoznać z istotnymi zmianami w zasadach wypełniania wniosków obszarowych na rok 2015 oraz planowanymi działaniami PROW 2015-2020.

Sołtys wsi Wola Żyrakowska zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 9 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej. Tematem zebrania będzie między innymi: Sprawozdanie z mijającej kadencji, sprawozdanie z działalności sołtysa, informacja na temat gospodarki odpadami. W przypadku braku frekwencji, zebranie odbędzie się w tym samym dniu, w tym samym lokalu o godz. 14.15

10 grudnia 2019

Wtorek, II Tydzień Adwentu