Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół specjalnych w Dębicy

19. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkół Specjalnych w Dębicy zapraszają dzieci i młodzież niepełnosprawną wraz z rodzicami lub opiekunem na Uroczystość Jubileuszu 5—lecia placówki połączonego z obchodami dnia godności osób z niepełnosprawnością intelektualną, które rozpoczną się Mszą św. W Kościele p.w. Ducha św. w Dębicy w dniu 19 maja b.r. o godz. 9.00,  następnie część artystyczna i piknik integracyjny.

Dzień Otwarty w Dębicy!

Fundacja Educare et Servire zaprasza na Dzień Otwarty zasadniczej szkoły zawodowej i szkoły przysposabiającej do pracy, który odbedzie się 17 maja 2016 r. w godz. od 14.00 do 17.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Wagnera 4 w Dębicy. Jednoczesnie informujemy, że rozpoczął się nabór do obu szkół, które kształcą osoby z lekką, umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością. Obie szkoły posiadają uprawnienia szkoły publiczneji są bezpłatne.

Zaproszenie na Dni Otwarte

Stowarzyszenie "Radość" serdecznie zaprasza na Dni Otwarte dla osób Niepełnosprawnych, które odbędą się od 18 - 22 kwietnia 2016 r. w godzinach od 9.00 do 14.00 w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Bobrowej Woli. Kontakt pod numerem: 14 682 55 00.

Podczas wizyty w Warsztatach , będzie można otrzymać informacje szczegółowe związane z prowadzoną rehabilitacją oraz opbowiązujące zasady Rekrutacji. Szczegóły na afiszu poniżej.

SPOTKANIE Z BIBLIĄ

W sobotę 9 kwietnia w kościele klasztornym odbędzie się kolejne Spotkanie z Biblią, które poprowadzi ks.Profesor Piotr Łabuda biblista. Spotkanie będzie w godzinach 9-12.00 serdecznie zapraszają Siostry Służebniczki.

Info dla rolników

W związku ze zbliżającym się terminem przyjmowania wniosków obszarowych, Kierownik Biura Powiatowego w Dębicy serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 11 marca o godz. 9.00 w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej. Szkolenie ma na celu zapoznać z istotnymi zmianami w zasadach wypełniania wniosków obszarowych na rok 2015 oraz planowanymi działaniami PROW 2015-2020.

Zebranie wiejskie - Wola Żyrakowska

Sołtys wsi Wola Żyrakowska zaprasza na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 9 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Centrum Kultury i Promocji w Woli Żyrakowskiej. Tematem zebrania będzie między innymi: Sprawozdanie z mijającej kadencji, sprawozdanie z działalności sołtysa, informacja na temat gospodarki odpadami. W przypadku braku frekwencji, zebranie odbędzie się w tym samym dniu, w tym samym lokalu o godz. 14.15

"Szlachetna Paczka"

środa,