Z radością informujemy, że nasza Parafia posiada własną stronę internetową, która ciągle podlega ulepszeniom.

Zapraszamy do jej odwiedzania.

Znajdą tam Państwo wiele ciekawych informacji o naszej Parafii, aktualne intencje mszalne, ogłoszenia parafialne.

Prosimy również odwiedzić galerię, gdzie publikujemy zdjęcia związane z życiem naszej parafii.

Jeśli ktoś dysponuje zdjęciami związanymi z parafią, a chciałby się nimi podzielić z innymi, proszę o kontakt z administratorem strony.

Jeśli są to zdjęcia tradycyjne, po zeskanowaniu zostaną zwrócone, zdjęcia z aparatów cyfrowych można przesłać e-mailem.

Adres strony: www.zyrakow.parafia.info.pl

E-mail parafii:

Hasła na Boże Ciało 2017

I. Ołtarz - Przyjdźcie do Mnie wszyscy

II. Ołtarz - Bierzcie i jedzcie

III. Ołtarz - Aby wszyscy stanowili jedno

IV. Ołtarz - Idźcie i głoście

Więcej informacji w zakładce Wiadomości ...

Modlitwy za zmarłych połaczone z Wypominkami pezez cały rok w każdą Niedzielę:

o godz. 7.45

o godz. 15.45

Ofiary na potrzeby remontowo-inwestycyjne parafii Trójcy Przenajśw. można wpłacać na konto.

BANK  PEKAO SA  Oddział w Dębicy

Nr  rach.  95 1240 4807 1111 0000 5537 5818

Bóg zapłać za wszelką pomoc materialną!

piątek,
26 maja 2017

Piątek, VI Tydzień Wielkanocny Rok A, I Wspomnienie św. Filipa Nereusza, Prezbitera

1020670